Metro otobüs seferleri

METRO TURİZM SİZİN İÇİN HER BÖLGEYE SEFER DÜZENLER

            Metro Turizm Türkiye ‘de karayolu taşımacılığı yapan en büyük kuruluşlardan birisidir. Kurulduğu günden beri sektörün öncü ve belirleyici firmalarından birisi olmayı başarmıştır. Metro Turizm firması sahip olduğu dev otobüs filosu ile Türkiye’nin dört bir tarafına otobüs seferleri düzenleyerek insanların ulaşmak istedikleri yere ulaşmalarını sağlamaktadır. Aklınızda neresi varsa oraya Metro var sloganını benimseyerek yolcularına geniş bir ulaşım ağı ile hizmet eden firma Türkiye’nin tüm yollarında olmaktan gurur duymaktadır. Yıllık cirosu ile sektörün en büyük firmalarından olan Metro yolcuların tercihlerinde en üst sırada olmak için müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Metro otobüs seferleri her bölgeyi ulaşılır kılmaktadır.

Yerel değil ülkenin tüm bölgeleri için seferler düzenleyen firma ulaşılabilir ve konforlu yolculuklar vaat etmektedir. Yolcuların keyifli ve konforlu bir yolculuk geçirmesi için tüm önlemleri alan ve gerekli detaylara özen gösteren Metro Turizm hizmet standardını her yıl daha da geliştirmek için kaptan şoförlerinin ve elemanlarının eğitim çalışmasına önem vermektedir. Kuruluş sektörün en fazla yolcu taşıyan ve en büyük ciroya sahip kurumu olarak 415’i kendisine ait 1300’ün üzerinde metro otobüsü ile hizmet vermektedir. Firmanın otobüs seferleri ile kaliteli bir yolculuk yapabilirsiniz. Metro otobüsleri son model ve yeni teknolojinin getirdiği yenilikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Firmanın otobüslerinde son teknoloji LCD ekran koltuk arkası televizyon bulunmaktadır. Geniş koltuk aralıkları yolcuların rahat bir yolculuk yapmasını sağlamaktadır. İnternet bağlantısı ve uydu yayınları ile yolcuların sıkılmasına olanak bırakılmamaktadır. Yolcular kendilerini evlerinde hissederek keyifli bir yolculuğun tadına varmaktadır. 1992’de kurulan ve kurulduğu günden beri hızlı ve güvenli otobüs seferlerinin altına imzasını atan firma şehirlerarası yolculukların tercih edilen firmasıdır. 2012 yılı yolcu taşıma kapasitesini artırarak 20 milyon üzerine çıkaran firma Metro otobüs seferlerini çoğaltarak 2013 yılında 22 milyon yolcu sayısını bulmak amacındadır.

Metro otobüs seferleri ile sizi Türkiye’nin dört bir tarafına götürerek sevdiklerinize kavuşturmaktadır. Metro otobüs ile yapılan yolculuklarda sunulan ikramlar ve güler yüzlü hizmet yolcuların tercihlerinde en önemli etkenler arasındadır. Yolcularının dilek ve önerilerini dikkate alan firma yolcuların ihtiyaçlarına göre şekillendirdiği hizmet anlayışı ile sektörün büyük bir firması olmayı hak etmektedir. Türkiye’nin en büyük karayolu taşıma firması olan Metro Türkiye genelinde 895 acentesi ve online bilet satışı ile sektörde kendini iyi ifade eden bir firmadır.

Metro otobüs seferlerinden hangisinde olursa olsun otobüste bulunan yolcunuzun nerede olduğunu öğrenme şansınız bulunmaktadır. Böylece firmada yolculuk yapan yolcunun nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz. Gereksiz endişelerden kurtulabilirsiniz. Otogar inişinden itibaren yolcularını şehrin merkezi noktalarına ulaştıran şehir içi servis hizmeti de veren Metro her hizmeti ile sektördeki farkını göstermektedir. Firma ile yolculuk yapmak isteyen insanlar uygun ve avantajlı biletleri ile gün geçtikçe daha fazla tercih edilmektedir. Tüm bölgelere yapılan seferler sayesinde daha fazla yolcu kapasitesine ulaşan firmanın son model otobüsleri ile konforlu ve keyifli bir yolculuk yapmak için bir bilet almanız gerekmektedir. Aklınızda olan yere Metro ile ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Filed under Otobüs Seferleri Sorgula

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *